Awans i Spadek z naszej grupy

• autor: szarotka, 2018-07-11 17:10

KLASA OKRĘGOWA:
Awans do IV ligi: Przełom Besko
Spadek do A klasy: LKS Skołyszyn, Gaudium Łężyny, Grabowianka Grabówka

KLASA A:
Awans do Okręgówki: Bieszczady Ustrzyki Dolne,
Spadek do B klasy: Orkan Markowce, LKS Górki,

KLASA B:
Awans do A klasy: Juventus Poraż (możliwy rywal), Remix Niebieszczany (możliwy rywal), Beskid Posada Górna, LKS Izdebki, Dwór Kombornia, Tęcza Zręcin, Sparta Osobnica, Górnik Grabownica, Tajfun Łubno

PS: Z racji iż nie jest podane, która drużyna znajdzie się w jakiej grupie, wypisałem wszystkie kluby, które mogą nas zainteresować.

Dziękujemy za sezon 2017/18

• autor: szarotka, 2018-06-24 15:47

Dziękujemy wszystkim zawodnikom klubu LKS Szarotka Uherce za dostarczenie nam emocji wielu bramek, jak i doprowadzenie kilku kibiców blisko zawału w sezonie 2017/18. Niestety nie zdołaliśmy awansować i powrócić do okręgówki.

PS: Dzisiejszy mecz pomiędzy LKS Szarotka Uherce - LKS Pisarowce II, drużyna goście nie przyjechała na mecz.

DZIĘKUJEMY ZA CAŁY SEZON I ZAPRASZAMY JUŻ W SIERPNIU NA ROZPOCZĘCIE KOLEJNEGO SEZONU 2018/19!!!

Ostatni mecz sezonu !!! PRZYJDŹ KIBICUJ DOPINGUJ !!!

• autor: szarotka, 2018-06-18 23:42

Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni mecz sezonu 2017/18 A klasy.

Więc czas na podsumowanie tegorocznego sezonu, który można uznać za udany. Niestety walka o awans i powrót do Okręgówki nie powiódł się. Szarotka Uherce zdobyła w 25 kolejkach 56 goli tracąc 47, daje to bilans +9 bramek na korzyść.

Wygraliśmy 11 meczy, zdobywając 33 punkty, 5 remisów co daje 5 punktów, oraz zanotowaliśmy 9 porażek.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Szarotki dotychczas jest Sebastian Kurowski strzelając w  10 meczach aż 18 bramek, co daje średnio 1,8 gola na mecz.

Objawieniem sezonu w Szarotce jest napastnik Gracjan Solarski, 16-letni zawodnik grający jako junior, wdarł się w szeregi drużyny seniorów w bardzo dobrym stylu, zdobywając dotychczas 7 bramek i jest 3 najskuteczniejszym zawodnikiem w klubie Szarotki. Ujmuje skutecznością, Sebastianowi Kurowskiemu 18 goli, oraz Jarosławowi Zaniewiczowi 8 bramek.

Przed nami ostatni mecz pomiędzy: Szarotka Uherce – LKS Pisarowce II, w poprzedniej rundzie padł wynik remisowy 0:0.

Zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu wszystkich sympatyków, kibiców Szarotki Uherce !!!

Typuj i baw się razem z nami !!!

• autor: szarotka, 2018-06-14 11:22

Baw się razem z nami i wytypuj wyniki
                Mistrzostw Świata Rosja 2018 !!!

Zabawę w typowanie wyników podczas Mundialu Rosja 2018 prowadzi Dominik, jeden z naszych klubowych kolegów z Szarotki Uherce.

Powyżej link na facebooku, gdzie odbywać się będzie zabawa i typowanie. Polub i typuj wyniki w komentarzach. Typować można każdy wynik do czasu pierwszego gwizdka danego meczu.

Bawmy się Typujmy wyniki wszystkich 64 meczy jakie odbędą się na 12 stadionach w Rosji !!!

Pierwszy mecz Polska - Senegal już w najbliższy wtorek o godz 17:00 !!!

Szarotka Uherce - Orzeł Bażanówka

• autor: szarotka, 2018-06-09 21:14

Zapraszamy na jutrzejszy mecz. Stadion w Uhercach godz 16:30

SZAROTKA UHERCE - ORZEŁ BAŻANÓWKA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Kompromitacja sędziowska !!!

• autor: szarotka, 2018-06-03 22:05

Dzisiejszy mecz pomiędzy Lotniarz Bezmiechowa - Szarotka Uherce. Zakończył się wynikiem 0:0 albo i innym w zależności kto z jakiej strony stoi, Najważniejszą rolę w tym meczu odegrali (Pseudo) sędziowie gdyż nie dopuścili do gry 2 naszych zawodników, podając pewną przyczynę ich niemożliwości wejścia na boisko. Więc czekamy na rozstrzygnięcie OPZN Krosno. Gdyż sędziowie podjęli KURIOZALNĄ DECYZJE !!!

PS: Dodam iż sędzia główny podczas próby połączenia telefonicznego z właściwą osobą odmówił podejścia, tłumacząc tym że PO CO TAM MAM IŚĆ JAK JA WIEM CO MA BYĆ !!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Szarotka UherceLKS II Pisarowce
Szarotka Uherce 3:0 LKS II Pisarowce