Victoria Pakoszówka - Szarotka Nowosielce
Górnik Grabownica - Lotniarz Bezmiechowa

LKS Długie - Szarotka Uherce

• autor: szarotka, 2018-09-14 16:11

Zapraszamy kibiców na wyjazdowy mecz do Długiego. Czas na rewanż za porażkę w poprzednim sezonie !!!
SZAROTKA SZAROTKA SZAROTKA !!!

Inauguracja sezonu 2018/19 już dzisiaj w Pakoszówce!!!

• autor: szarotka, 2018-08-18 15:35

Już dzisiaj inauguracja sezonu 2018/19!!!
Pierwszy mecz rozgrywamy na wyjeździe z Victoria Pakoszówka. W poprzednim sezonie przegraliśmy 0-1 w Uhercach oraz 2-3 w Pakoszówce.
Zapraszamy sympatyków SZAROTKI do Pakoszowki dzisiaj na godz 17:00. Jedziemy po zwycięstwo!!! SZAROTKA SZAROTKA SZAROTKA!!!

Awans i Spadek z naszej grupy

• autor: szarotka, 2018-07-11 17:10

KLASA OKRĘGOWA:
Awans do IV ligi: Przełom Besko
Spadek do A klasy: LKS Skołyszyn, Gaudium Łężyny, Grabowianka Grabówka

KLASA A:
Awans do Okręgówki: Bieszczady Ustrzyki Dolne,
Spadek do B klasy: Orkan Markowce, LKS Górki,

KLASA B:
Awans do A klasy: Juventus Poraż (możliwy rywal), Remix Niebieszczany (możliwy rywal), Beskid Posada Górna, LKS Izdebki, Dwór Kombornia, Tęcza Zręcin, Sparta Osobnica, Górnik Grabownica, Tajfun Łubno

PS: Z racji iż nie jest podane, która drużyna znajdzie się w jakiej grupie, wypisałem wszystkie kluby, które mogą nas zainteresować.

Dziękujemy za sezon 2017/18

• autor: szarotka, 2018-06-24 15:47

Dziękujemy wszystkim zawodnikom klubu LKS Szarotka Uherce za dostarczenie nam emocji wielu bramek, jak i doprowadzenie kilku kibiców blisko zawału w sezonie 2017/18. Niestety nie zdołaliśmy awansować i powrócić do okręgówki.

PS: Dzisiejszy mecz pomiędzy LKS Szarotka Uherce - LKS Pisarowce II, drużyna goście nie przyjechała na mecz.

DZIĘKUJEMY ZA CAŁY SEZON I ZAPRASZAMY JUŻ W SIERPNIU NA ROZPOCZĘCIE KOLEJNEGO SEZONU 2018/19!!!

Ostatni mecz sezonu !!! PRZYJDŹ KIBICUJ DOPINGUJ !!!

• autor: szarotka, 2018-06-18 23:42

Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni mecz sezonu 2017/18 A klasy.

Więc czas na podsumowanie tegorocznego sezonu, który można uznać za udany. Niestety walka o awans i powrót do Okręgówki nie powiódł się. Szarotka Uherce zdobyła w 25 kolejkach 56 goli tracąc 47, daje to bilans +9 bramek na korzyść.

Wygraliśmy 11 meczy, zdobywając 33 punkty, 5 remisów co daje 5 punktów, oraz zanotowaliśmy 9 porażek.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Szarotki dotychczas jest Sebastian Kurowski strzelając w  10 meczach aż 18 bramek, co daje średnio 1,8 gola na mecz.

Objawieniem sezonu w Szarotce jest napastnik Gracjan Solarski, 16-letni zawodnik grający jako junior, wdarł się w szeregi drużyny seniorów w bardzo dobrym stylu, zdobywając dotychczas 7 bramek i jest 3 najskuteczniejszym zawodnikiem w klubie Szarotki. Ujmuje skutecznością, Sebastianowi Kurowskiemu 18 goli, oraz Jarosławowi Zaniewiczowi 8 bramek.

Przed nami ostatni mecz pomiędzy: Szarotka Uherce – LKS Pisarowce II, w poprzedniej rundzie padł wynik remisowy 0:0.

Zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu wszystkich sympatyków, kibiców Szarotki Uherce !!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Szarotka UherceOrzeł Bażanówka
Szarotka Uherce 1:1 Orzeł Bażanówka