LKS Szarotka Uherce - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Victoria Pakoszówka - Szarotka Nowosielce
Sanovia Lesko - LKS Zarszyn
Remix Niebieszczany - LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka - Bukowianka Bukowsko
Cosmos Nowotaniec - Szarotka Uherce
Juventus Poraż - LKS Długie
Górnik Grabownica - Lotniarz Bezmiechowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 90, wczoraj: 116
ogółem: 1 581 144

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Victoria Pakoszówka 0:1 Szarotka Uherce zobacz ›
2018-08-19 Remix Niebieszczany 1:1 Sanovia Lesko zobacz ›
2018-08-19 LKS Zarszyn 1:3 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2018-08-19 Cosmos Nowotaniec 8:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2018-08-19 Juventus Poraż 1:3 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2018-08-19 Górnik Grabownica 2:1 LKS Długie zobacz ›
2018-08-19 Lotniarz Bezmiechowa 2:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2018-08-26 Sanovia Lesko 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2018-08-26 LKS Długie 0:0 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2018-08-26 Szarotka Uherce 1:1 Górnik Grabownica zobacz ›
2018-08-26 Bukowianka Bukowsko 4:2 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2018-08-26 LKS Pisarowce 2:7 Juventus Poraż zobacz ›
2018-08-26 LKS Zarszyn 1:6 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2018-08-26 Remix Niebieszczany 1:3 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2018-09-01 Victoria Pakoszówka 3:0 LKS Pisarowce zobacz ›
2018-09-02 Orzeł Bażanówka 2:2 Sanovia Lesko zobacz ›
2018-09-02 Cosmos Nowotaniec 3:1 Remix Niebieszczany zobacz ›
2018-09-02 Juventus Poraż 2:0 LKS Zarszyn zobacz ›
2018-09-02 Górnik Grabownica 1:7 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2018-09-02 Lotniarz Bezmiechowa 0:7 Szarotka Uherce zobacz ›
2018-09-02 Szarotka Nowosielce 2:1 LKS Długie zobacz ›
2018-09-09 Sanovia Lesko 2:1 LKS Długie zobacz ›
2018-09-09 Szarotka Uherce 2:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2018-09-09 Bukowianka Bukowsko 4:2 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2018-09-09 LKS Pisarowce 1:2 Górnik Grabownica zobacz ›
2018-09-09 LKS Zarszyn 1:0 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2018-09-09 Remix Niebieszczany 3:1 Juventus Poraż zobacz ›
2018-09-09 Orzeł Bażanówka 0:4 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2018-09-15 Victoria Pakoszówka 4:2 Remix Niebieszczany zobacz ›
2018-09-16 Cosmos Nowotaniec 1:4 Sanovia Lesko zobacz ›
2018-09-16 Juventus Poraż 3:5 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2018-09-16 Górnik Grabownica 3:0 LKS Zarszyn zobacz ›
2018-09-16 Lotniarz Bezmiechowa 1:2 LKS Pisarowce zobacz ›
2018-09-16 Szarotka Nowosielce 2:1 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2018-09-16 LKS Długie 1:1 Szarotka Uherce zobacz ›
2018-09-23 Sanovia Lesko 2:1 Szarotka Uherce zobacz ›
2018-09-23 Bukowianka Bukowsko 2:2 LKS Długie zobacz ›
2018-09-23 LKS Pisarowce 0:4 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2018-09-23 LKS Zarszyn 1:3 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2018-09-23 Remix Niebieszczany 2:0 Górnik Grabownica zobacz ›
2018-09-23 Orzeł Bażanówka 4:1 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2018-09-23 Cosmos Nowotaniec 3:1 Juventus Poraż zobacz ›
2018-09-29 Victoria Pakoszówka 2:5 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2018-09-30 Juventus Poraż 3:3 Sanovia Lesko zobacz ›
2018-09-30 Górnik Grabownica 0:2 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2018-09-30 Lotniarz Bezmiechowa 7:0 Remix Niebieszczany zobacz ›
2018-09-30 Szarotka Nowosielce 3:1 LKS Zarszyn zobacz ›
2018-09-30 LKS Długie 2:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2018-09-30 Szarotka Uherce 2:0 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2018-10-07 Sanovia Lesko 3:2 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2018-10-07 LKS Pisarowce 1:3 Szarotka Uherce zobacz ›
2018-10-07 LKS Zarszyn LKS Długie 15:30
2018-10-07 Remix Niebieszczany 1:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2018-10-07 Orzeł Bażanówka 4:1 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
2018-10-07 Cosmos Nowotaniec 5:0 Górnik Grabownica zobacz ›
2018-10-07 Juventus Poraż 6:3 Victoria Pakoszówka zobacz ›
2018-10-13 Victoria Pakoszówka 2:3 Sanovia Lesko zobacz ›
2018-10-14 Górnik Grabownica 4:3 Juventus Poraż zobacz ›
2018-10-14 Lotniarz Bezmiechowa 0:4 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
2018-10-14 Szarotka Nowosielce 1:1 Orzeł Bażanówka zobacz ›
2018-10-14 LKS Długie 1:0 Remix Niebieszczany zobacz ›
2018-10-14 Szarotka Uherce 7:1 LKS Zarszyn zobacz ›
2018-10-14 Bukowianka Bukowsko 5:0 LKS Pisarowce zobacz ›
10  2018-10-20 Victoria Pakoszówka 4:0 Górnik Grabownica zobacz ›
10  2018-10-21 Sanovia Lesko 5:0 LKS Pisarowce zobacz ›
10  2018-10-21 LKS Zarszyn 2:5 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
10  2018-10-21 Remix Niebieszczany 0:2 Szarotka Uherce zobacz ›
10  2018-10-21 Orzeł Bażanówka 3:0 LKS Długie zobacz ›
10  2018-10-21 Cosmos Nowotaniec 2:0 Szarotka Nowosielce zobacz ›
10  2018-10-21 Juventus Poraż 2:3 Lotniarz Bezmiechowa zobacz ›
11  2018-10-28 Górnik Grabownica 2:6 Sanovia Lesko zobacz ›
11  2018-10-28 Lotniarz Bezmiechowa 5:0 Victoria Pakoszówka zobacz ›
11  2018-10-28 Szarotka Nowosielce 3:1 Juventus Poraż zobacz ›
11  2018-10-28 LKS Długie 1:3 Cosmos Nowotaniec zobacz ›
11  2018-10-28 Szarotka Uherce 1:1 Orzeł Bażanówka zobacz ›
11  2018-10-28 Bukowianka Bukowsko 5:2 Remix Niebieszczany zobacz ›
11  2018-10-28 LKS Pisarowce 4:6 LKS Zarszyn zobacz ›
12  2018-11-03 Victoria Pakoszówka Szarotka Nowosielce 13:00
12  2018-11-04 Sanovia Lesko LKS Zarszyn 13:00
12  2018-11-04 Remix Niebieszczany LKS Pisarowce 13:00
12  2018-11-04 Orzeł Bażanówka Bukowianka Bukowsko 13:00
12  2018-11-04 Cosmos Nowotaniec Szarotka Uherce 13:00
12  2018-11-04 Juventus Poraż LKS Długie 13:00
12  2018-11-04 Górnik Grabownica Lotniarz Bezmiechowa 13:00
13  2018-11-11 Lotniarz Bezmiechowa Sanovia Lesko 13:00
13  2018-11-11 Szarotka Nowosielce Górnik Grabownica 13:00
13  2018-11-11 LKS Długie Victoria Pakoszówka 13:00
13  2018-11-11 Szarotka Uherce Juventus Poraż 13:00
13  2018-11-11 Bukowianka Bukowsko Cosmos Nowotaniec 13:00
13  2018-11-11 LKS Pisarowce Orzeł Bażanówka 13:00
13  2018-11-11 LKS Zarszyn Remix Niebieszczany 13:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Szarotka UherceOrzeł Bażanówka
Szarotka Uherce 1:1 Orzeł Bażanówka
2018-10-28, 14:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Górnik Grabownica 2:6 Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa 5:0 Victoria Pakoszówka
Szarotka Nowosielce 3:1 Juventus Poraż
LKS Długie 1:3 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce 1:1 Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko 5:2 Remix Niebieszczany
LKS Pisarowce 4:6 LKS Zarszyn