VIZIRIADA

• autor: matikor, 2011-10-18 20:42

"TY TEŻ MOŻESZ WSPOMÓC NASZ KLUB"

Jeżeli chcesz wspomóc nasz klub, wyślij SMS lub wytnij kupon z opakowania proszku Vizir i pomóż zdobyć sprzęt sportowy dla naszych drużyn młodzieżowych.

Aby pomóc w zdobywaniu punktów istnieją dwa sposoby:
1. Wytnij kupon z przodu opakowania proszku Vizir, kupony: "biel gwarantowana", "czystość gwarantowana", "20 lat idealnie czystej bieli", "20 lat idealnie czystych kolorów" itp. Kupon wytnij i przekaż osobie związanej z Szarotką, tj. Mateuszowi Krajewskiemu lub Grześkowi Wojtaszkowi. Za każdy kupon nasza drużyna otrzyma 10 pkt.
2. Drugim sposobem zdobycia punktów jest wysłanie SMS. SMS o treści VIZIRIADA.3602 wysyłamy pod numer 7255 (koszt 2,36 zł). Za każdy SMS nasza drużyna otrzyma 1 pkt do rankingu.

Na prawdę niewiele trzeba aby zdobyć nagrody w tym konkursie, dlatego każdy kupon i każdy SMS się liczy.

Konkurs trwa do 30 listopada, więc jeszcze mamy trochę czasu.

Na koniec każdego miesiąca 200 najlepszych drużyn z rankingu otrzymuje do podziału nagrody o łącznej wartości 50 000 zł. Na koniec konkursu do podziału zostanie pula podzielona na 150 najlepiej punktujących drużyn. Będzie to tym razem kwota 200 000 zł. Im więcej punktów zdobędziemy tym większa nagroda jest do zdobycia. Na dzień dzisiejszy w konkursie nie ma jeszcze zgłoszonych nawet 500 drużyn. Także szanse są duże. Jak masz w planach zakup proszku do prania - popatrz na półkę na proszek Vizir, dzięki któremu możesz dodać kilka punktów swojej drużynie. Jeśli możesz 2 zł przeznaczyć na swój klub - wyślij SMS.

Przekaż informację o konkursie kolegom, rozpowiedz wszędzie gdzie się da. Zbierajmy punkty i wygrywajmy nagrody!!!

Z góry wszystkim którzy wejdą do akcji wielkie dzięki.