Memoriał Zbigniewa Domalika: Gabry Łukowe: Szarotka Uherce...

• autor: krajek85, 2012-07-30 13:14
Memoriał Zbigniewa Domalika: Gabry Łukowe: Szarotka Uherce 1:2.

Kolejny sparing rozegraliśmy w Łukowym w ramach memoriału Zbigniewa Domalika - osoby zasłużonej dla miejscowych, która przedwcześnie zmarła kilka lat temu. Nie mogliśmy nie skorzystać z zaproszenia tego klubu i odpuścić fajną zabawę. Skład po raz kolejny był znacząco osłabiony, jednak tym razem wynik nie był sprawą najważniejszą, liczyła się sama obecność na miejscu. Nasi przeciwnicy na co dzień grają rekreacyjnie w krośnieńskiej klasie „C”, do meczu z nami przystąpili wzmocnieni zawodnikami z innych klubów z wyższych lig.

Samo spotkanie rozgrywanie w niemiłosiernym upale stało na marnym poziomie. Szczególnie w pierwszej połowie gospodarze co jakiś czas zapędzali się pod nasze pole karne i konstruowali groźne akcje. Pewnie jednak bronił testowany bramkarz. Do przerwy prowadziliśmy po golu Osiniaka, który strzałem z 20m pokonał bramkarza z Łukowego. W drugie połowie graliśmy lepiej. Gospodarze opadli z sił i nie byli tak groźni jak w pierwszej połowie. Drugą bramkę zdobył Osiniak, który po podaniu Krajewskiego wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem gospodarzy. Przed końcem meczu zawodnicy z Łukowego zdobyli honorową bramkę. Na koniec otrzymaliśmy okazały puchar, piłki oraz zostaliśmy godnie ugoszczeni przez miłych i sympatycznych gospodarzy z Łukowa, przyjaciół i znajomych zmarłego Zbigniewa Domalika. Dziękujemy za zaproszenie!!

Następny test-mecz, bardzo ważny w kontekście przygotowań do rundy (jej start już za 2 tygodnie) rozegramy w środę w Ustrzykach Dolnych z miejscowym klubem KS Bieszczady.

Gabry Łukowe- Szarotka Uherce 1:2

Bramki: Osiniak- 2x.

Skład: Zawodnik testowany (40 Dominik)- Dyl, Wojtaszek, Sadowski, Dańczak- Klimek, J. Krajewski, Hańczyk, Leszczak- Osiniak, Herman (60 trampkarz).