Stal II Sanok 1:1 Szarotka Uherce

• autor: krajek85, 2012-08-15 15:14

Marnie…dwie bramki dały…remis.

Po pierwszym meczu w bojowych nastrojach jechaliśmy do Sanoka na mecz z rezerwami Stali. Tymczasem po spotkaniu z młodymi chłopakami III ligowca musimy zweryfikować swoje plany i dalej szukać formy pozwalającej na zadowalającą grę w krośnieńskiej okręgówce.

O pierwszej połowie w naszym wykonaniu można jedynie powiedzieć, że się odbyła… Nasza gra była dramatyczna. Mnożyły się niedokładności, cały czas prowadziliśmy grę górą. Za to rezerwy Stali grały nieźle i przeważały. Mimo, iż przed przerwą padły dwie bramki, sytuacji po obu stronach było jak na lekarstwo. Dodatkowo oba gole zdobyli nasi zawodnicy. Pierwszego po niefortunnej interwencji naszego defensora, który nieudanie chciał wybić głową piłkę zmierzającą za bramkę strzeżoną przez Pasławskiego. Drugiego strzelił Krajewski po zamieszaniu w polu bramkowym gospodarzy. Najpierw z wolnego uderzał Wojtaszek. Bramkarz sparował futbolówkę na słupek. Do dobitki doszedł Osiniak i po jego strzale w poprzeczkę piłka spadła pod nogi Krajewskiego, który strzałem w długi róg dał nam remis.

Po przerwie było tylko trochę lepiej, w czym po części zasługa rezerwowych zawodników. Kilka razy wykazać się musiał nasz także bramkarz. Po akcji Sowy uderzał Osiniak, a bramkarz zatrzymał piłkę na linii bramkowej. W końcu rozruszały się skrzydła, a lepiej było gdy gospodarze zaczęli grać w 10-tkę. Zdobyć drugą bramkę próbowali Sowa, Pałysz i Osiniak. Mimo zepchnięcia sanoczan w ostatnich minutach do defensywy nie udało się zdobyć gola dającego zwycięstwo. Przed gwizdkiem okazję miał Gerolymos, który nieźle uderzył, jednak tylko w boczną siatkę.

Podział punktów zasłużony. Po pierwszej złej połowie w drugiej się nieco otrząsnęliśmy. Przed nami niedzielny mecz z niedoszłym IV ligowcem z Jedlicza, gdzie o punkty będzie niezmiernie trudno.

P.S. Proszę żeby ktoś inny ze składu opisał relację z niedzielnego meczu, gdyż z kolegami wyjeżdżamy na zaślubiny Lwa:-) do toruńskich pierników. Zdrowia!