Zebranie III. Prawdopodobny koniec pięknej historii...

• autor: krajek, 2013-01-19 21:27
Zebranie III. Prawdopodobny koniec pięknej historii Szarotki??!!

W dniu dzisiejszym, tj. 19.01.2013 r. w siedzibie klubu Szarotka miało się odbyć kolejne, drugie już, zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Z braku dostatecznej liczby chętnych (13 osób), w tym w szczególności osób starszych, zebranie po raz kolejny nie doszło do skutku. We wtorek o 18;00 dla zawodników odbędzie się trening na hali w Olszanicy. Zbiórka o 17;40 pod klubem.

Zebranie: 25.01.2013 r., godz. 18:00 - klub Szarotka.

Po tym co się dzieje dokładnie widać jak niewielu ludzi interesuje los Szarotki. Najlepiej stać z boku, za siatką albo pod sklepem i nadawać, nadawać, nadawać…..a samemu mieć wszystko w d…..Później jeszcze zwymyślać ludzi, dzięki którym klub istnieje, umyć ręce i najlepiej jeszcze w zakłamaniu udawać zainteresowanego dolą Szarotki. Do tego niewiadome jest stanowisko trenera Łękawskiego, co do dalszego prowadzenia zespołu, ale tym zajmiemy się jeszcze w późniejszym czasie. Ludzie obudźcie się! Przecież dla większości jedyną rozrywką w szarym życiu był niedzielny mecz, gdzie można było obejrzeć poczynania drużyny, pogadać, napić się…Żeby większość na wiosnę nie obudziła się z ręką w nocniku. Myślę, że tradycję, nawet gdyby nie udało się utrzymać w klasie „O”, warto pielęgnować! Rozwiązać klub jest łatwo, ale co później….??

W piątek 25.01.2013 r. o godzinie 18:00 w klubie ostatnie spotkanie. Wszystkich gorąco zapraszamy, w szczególności starsze, niezarobione osoby, których choćby mały wkład w działalność klubu, pozwoli na jego dalsze funkcjonowanie. Jednocześnie stwierdzam, że dotychczasowy prezes nieodwołalnie zaprzestał działalności w zarządzie i w razie potrzeby pełnić będzie jedynie funkcje doradcze, pomocnicze. Z braku zainteresowania zostanie podjęta decyzja o wycofaniu drużyny seniorów z klasy okręgowej, i raczej ze 100% pewnością naszych drużyn młodzieżowych. Tego chcecie?

Zebranie: 25.01.2013 r., godz. 18:00 - klub Szarotka.

autor: krajek85 2013-01-21 21:01:27

Profil krajek85 w Futbolowo info ze strony Stali, zespół Stali II wycofany z klasy "O". czy kolejna będzie Szarotka....??okaże się w piątek.

autor: keermit04 2013-01-22 11:57:51

Profil keermit04 w Futbolowo nie strasz... chwilowy kryzys to nie powód do rozpadu.