Szarotka Uherce 1:3 LKS Pisarowce

• autor: zwierzux, 2013-04-22 07:44

Lider za mocny, choć drżał o wynik…

Szarotka nieudanie zainaugurowała rundę wiosenną przed własną publicznością, ulegając liderowi rozgrywek LKS Pisarowce 1:3. Goście dopiero w drugiej połowie osiągnęli przewagę i groźnie atakowali. Pierwsza bramka padła ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał ich napastnik uderzając piłkę głową. Drugi gol padł po pewnie wykonanym rzucie karnym, zaś trzeci po sytuacji sam na sam, w której zawodnik Pisarowiec przelobował naszego bramkarza. Honorową bramkę strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Jakiela zdobył Zdziebko, który po kilku latach przerwy ponownie zagrał w Uhercach.

autor: jurek68 2013-04-22 20:48:17

Profil jurek68 w Futbolowo WITAM SZAROTKE,DZIEKI ZA TWARDY MECZ TO JEST SPORT I MA BYC WALKA.JEDNAK PERFIDNY BRUTALNY FAUL NA PAŃCE PRZEKRESLA WSZYSTKO.
CHŁOPIE ZEPSUŁEŚ MU NA KILKA MIESIECY ZYCIE NIE PIŁKARSKIE, ALE PRZEDE WSZYSTKIM PRYWATNE ,RODZINNE ZAWODOWE.PO REZONANSIE W RUDNEJ ROZERWANE WIEZADŁA,POPEKANE KOŚCI .
TO BYŁ PRZYPADEK???,SLADY SPODÓW BUTÓW NA KOLANIE
CHAMSTWO TAK TO NAZYWAM PO IMIENIU.W CZWARTEK MA PIERWSZĄ OPERACJE ZA 6 TYG DRUGĄ.
ZASTANÓW SIĘ CZY WARTO BYŁO I PO CO???
ULŻYŁO CI!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALNYCH CO KOCHAJA PIŁKĘ
LKS PISAROWCE JUREK DOMARADZKI

autor: redondo1976 2013-04-23 21:31:42

Profil redondo1976 w Futbolowo Panie kapitanie Pan Pańko mógł nie prowokować .Szkoda ale sam jest sobie winien.Pozdrawiam życzę awansu bez pomocy "sędziów".

autor: futbolfan84 2013-04-23 22:03:47

Profil futbolfan84 w Futbolowo redondo1976 puknij sie w łe. zawsze Uherce kojarzyly sie z chamstwem. oby natura sama wyrownala i temu gostkowi ktos noge zlamal..

autor: futbolfan84 2013-04-23 22:05:21

Profil futbolfan84 w Futbolowo Pisarowce wskarzcie tego idiote z Uherzec z imienia i nazwiska

autor: ulksforever 2013-04-23 22:06:26

Profil ulksforever w Futbolowo Jeżeli potwierdzi się sprawa brutalnego faulu na Pańce, czyli po strzelonej bramce faul na zawodniku to będziemy robić wszytko aby taki kopacz choć ma swoje lata był przez OZPN odpowiednio ukarany. Zarząd jak i poszkodowany powinni bezzwłocznie założyć sprawę cywilną, wyliczyć odszkodowanie podobnie jak w sprawie z Piastem Miejsce Piastowe.

autor: keermit04 2013-04-24 17:10:58

Profil keermit04 w Futbolowo Jak chcesz sprawę zakładać to uważaj bo pierwsze zamknął cały OZPN :D ha ha. Co do chamstwa w Uhercach? Przestań bluźnić, bo ci palce pokrzywi od wypisywania takich głupot! Co do samego poszkodowanego? Na prawdę szkoda kolesia i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia..., a co do sprawcy całego zamieszania? Uważam, że na pewno umyślnie nie zrobiłby komuś TAKIEJ krzywdy!!! Jeżeli sędzia gwizdałby "sprawiedliwie" nie byłoby całej sprawy.... tyle błędów co popełnił w tym spotkaniu to dziwię się że mu uprawnień nie zabrali! (boczni ok.) i nie uważam, że ciągnął za którąś drużyn.

autor: Torres032 2013-04-25 11:00:09

Profil Torres032 w Futbolowo Byłem na tym meczu i szczerze załuje widzac takie zachowanie, nie moge napisac ze zawodnika bo zaden zawodnik nigdy by cos takiego nie zrobił. Bardzo mnie dziwi zchowanie sedziów bo było ich trzech a zaden nic nie widział. A jesli chodzi o tego zawodnika, to biorac pod uwagę ze gra on w jednej druzynie ze swoimi podopiecznymi, to ja sie pytam jaki on przykład daje swoim zachowaniem?-jest nad czym zapłakać. Pamietaj bedac funkcjonariuszem publicznym to nie jest sie nim tylko w pracy, ale poza nia również.

autor: Torres032 2013-04-25 11:17:40

Profil Torres032 w Futbolowo A jeszcze jedno do redondo1976 napisałeś ze Pańko prowokował i sam jest sobie winien. Człowieku to nie znaczy ze trzeba mu nogę połamać w taki sposób ze nie wiadomo czy chłopak teraz normalnie bedzie chodził.Jakby tak kopnął w innym dniu, miejscu i o innej porze to mógłby się znaleźć w swojej pracy ale po drugiej stronie. Nie rozumie takiego zachowania chciał się wyżyć? Jak mało mu było to łopata do ręki i do roboty.

autor: futbolfan84 2013-04-29 20:03:36

Profil futbolfan84 w Futbolowo jednym slowem klawisz odreagowal wiezienne stresy na fabianie