Partyzant Targowiska 1:3 Szarotka Uherce

• autor: pancernik, 2013-06-24 11:55

Kolejny (DUŻy) krok do utrzymania

Do lidera z Targowisk oprócz wiadomych absencji (Krajewski, Osiniak) udaliśmy się bez Rachwała. Cel mieliśmy jeden - zdobyć kolejne 3 punkty, które (w przypadku szczęśliwych dla nas wyników innych drużyn) mogły dać nam upragnione utrzymanie w Klasie Okręgowej.

Gospodarze, jak się spodziewaliśmy, zaczęli od mocnego uderzenia. Prostopadła piłka, Sejud w sytuacji sam na sam nie daje się pokonać, przy dobitce jednak jest bezradny. Na szczęście zmierzającą do siatki piłkę trącił głową zawodnik będący na pozycji spalonej. Następne minuty to ataki lidera, długie utrzymywanie się przy piłce, ale również nasze mądrze wyprowadzane kontry. Po jednej z nich Mazgaj otrzymuje prostopadłą piłkę i z zimną krwią lokuje ją w siatce. Do przerwy obraz gry niewiele się zmienił. Warto odnotować bardzo ładny strzał Hańczyka, który bramkarz z wielkim trudem sparował na spojenie słupka z poprzeczką, a także strzał Leszczaka, po którym dobrze dysponowany golkiper musiał wyciągnąć się jak struna. Gospodarze oddali groźny strzał, po którym (po raz kolejny) kunsztem bramkarskim wykazał się Sejud.

Druga przebiegała podobnie do pierwszej, więcej długich piłek posyłali obrońcy z Targowisk. Po jednej z naszych kolejnych kontr z głębi pola prostopadłą piłką popisał się Pałysz, Pancerz urwał się obrońcom i zostało mu tylko wykorzystać sytuację 1 na 1. 2:0. Zawodnicy lidera postawili w tym momencie wszystko na jedną kartę i rzucili się do szaleńczych ataków, jednak nasza obrona była tego dnia bardzo dobrze dysponowana. Bramkę kontaktową strzelili w zamieszaniu podbramkowym, strzał w gąszczu nóg, rykoszet i piłka wtoczyła się do bramki obok bezradnego Artura. Stracona bramka nie podcieła nam skrzydeł, graliśmy dalej swoje bardzo mądrze się broniąc i kontrując. W wyniku tych kontr groźnie strzelał Mazgaj, Pancerz, kilka razy rewelacyjnie przecinał prostopadłe podania... bramkarz Targowisk. Po jednej z kontr wywalczyliśmy rzut rożny. Do piłki podchodzi Tomek "Pirlo" Pałysz, mocne, płaskie dośrodkowanie prosto na nos Zdziebki i możemy się cieszyć z trzeciej bramki.

Do końca obraz gry nie uległ zmianie, zawodnicy Partyzanta szukali swoich sił w rzutach wolnych (bardzo pewnie łapanych przez Sejuda), a także długich piłkach, które padały łupem naszej obrony. Kolejny solidny mecz w naszym wykonaniu pozwolił cieszyć się z niezwykle ważnych 3 punktów, jednak jak się okazało na utrzymanie jeszcze musimy poczekać.

W pierwszej części gry, w wyniku niefortunnego lądowania, Konrad Bem musiał opuścić murawę i został przewieziony do szpitala z urazem kostki. Bemik życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

V liga: Partyzant Targowiska - Szarotka Uherce przez telekrosno

autor: krajek85 2013-06-25 12:08:54

Profil krajek85 w Futbolowo relacja klasa, świetny mecz Panowie!! Artek kilka interwencji na najwyższym poziomie, w środku rządził Tomasz Pirlo Pałysz. do utrzymania jeszcze jeden krok ciężki krok...Forza Szarotka!

autor: Pancernik 2013-06-25 13:19:24

Profil Pancernik w Futbolowo Ale krajek Ty musisz pisać relacje, Tobie to lepiej wychodzi :)

autor: oshiii 2013-06-25 18:16:39

Profil oshiii w Futbolowo Brawo Szarotka!po takich meczach okręgówka nam się należy, a film powinien zamknąć buzie malkontentów!jeszcze jeden mecz!!!sforza szarotka!

autor: matikor 2013-06-25 18:17:36

Profil matikor w Futbolowo Jeszcze Grzesiek jakbyś podał skład/ zmiany(minuty), asysty, kartki to bym pouzupełniał statystyki. Relacja wideo spoko, widać, że nie byliśmy stroną przeważającą, ale ważne 3 pkt są. gratulacje Panowie i oby jeszcze raz tak!

autor: Pancernik 2013-06-25 18:51:25

Profil Pancernik w Futbolowo Napisałem do Zwierza skład, bramki, asysty i zmiany, kartek nie pamiętam.

autor: Pancernik 2013-06-25 18:54:32

Profil Pancernik w Futbolowo Chociaż kartki na pewno Mazgaj i Daszkiewicz. A i Zdziebo za zdjęcie koszulki :D

autor: keermit04 2013-06-25 21:01:15

Profil keermit04 w Futbolowo każda piłka odbita od zawodnika Szarotki z trybun "sędzia ręka" HA HA HA obiektywni kibice :) w B klasie się gra na krzyk!!!

autor: Koeman09 2013-06-26 16:15:40

Profil Koeman09 w Futbolowo Te komentarze niektóre na str.Partyzanta są ładnie śmieszne,mówiłem Ci Didemos w niedzielę przed meczem,że jak tam wygramy to wszyscy będą mówić,że mecz kupiliśmy...he he-"znawcy piłki".

autor: Pancernik 2013-06-26 16:17:04

Profil Pancernik w Futbolowo Jeden jest prawdziwy. Pałysz mógłby lewą nogą krawat wiązać :)