Szarotka Uherce (3-1) LKS Skołyszyn

• autor: lew, 2008-09-28 13:24
W IX kolejce rozgrywek o Mistrzostwo Klasy "O" Szarotka na własnym boisku pokonała drużynę LKS Skołyszyn 3:1. Dużą przewagę w całym meczu miała Szarotka, co udokumentowała już w 3 min meczu.
Po składnej akcji całego zespołu i odegraniu piłki przez Józefiaka na 16m, Jaremczuk nie dał szans bramkarzowi gości i pięknym strzałem wpakował piłkę do siatki. Wynik mógł podwyższyć juz w 18 min Sadowski, lecz zmarnował dogodną sytuacje i z 10m posłał futbolówkę nad poprzeczką. Szarotka oddawała dużo strzałów na bramkę, lecz większość z nich była niecelna. W 25min największe trudności w obronie bramkarzowi gości sprawił strzał Sadowskiego, po którym golkiper Skołyszyna wybił piłkę na róg. W 30 min po błędzie obrońców gości Rachwał wyszedł na dogodną pozycje, lecz w ostatniej chwili piłkę zablokował mu bramkarz Skołyszyna.

Goście doprowadzili do wyrównania w 41min. Obrońcy Szarotki nie zdołali wybić piłki lecącej wzdłuż bramki i nabiegający zawodnik gości wpakował ja do siatki z 7m. Po przerwie wynik na 2;1 strzałem z rzutu wolnego (28m) podwyższył Wojtaszek.W 60 min po wyjściu sam na sam z bramkarzem gości, Rachwał został faulowany. Z wolnego Rachwał zagrał do Pałysza, a ten strzałem w okienko ustanowił wynik 3;1. Chwile pózniej zdobywca trzeciej bramki dla Szarotki znalazł się w 100% sytuacji, ale trafił w bramkarza Skołyszyna. Piłkę dobijał jeszcze Sadowski, lecz obrońcy zdołali ją wybić z linii bramkowej.

Szarotka po strzeleniu 3 bramek i kilkukrotnemu zagrożeniu przyjezdnym nieco się cofnęła. Goście w końcówce meczu uzyskali optyczną przewagę, z której nic nie wynikało. To Szarotka mogła jeszcze podwyższyć wynik, lecz brakowało ostatniego podania.

Skład:
Bramkarz: Homa.
Obrona: Klimek, Kwaśnik, Wojtaszek, Kucharski.
Pomoc: Józefiak (Roztocki), Sadowski (Krajewski), Pałysz, Jaremczuk (G. Pancerz).
Atak: Sowa, Rachwał.