Szarotka Uherce 0-1 Partyzant Targowiska

• autor: lew_borowa, 2009-05-31 15:59

Mecz niewykorzystanych sytuacji…

Szarotka przegrała trzeci mecz przed własną publicznością w tym sezonie. Od pierwszego gwizdka, nasz drużyna grała jak równy z równym. Bramka stracona w 11 min, po naszym błędzie, już  od początku meczu pokrzyżowała plany Szarotki. Parę minut po stracie bramki Szarotka mogła doprowadzić do remisu. Po strzale Pałysza głową, Partyzanta od starty bramki uratowała poprzeczka. W meczu żadna drużyna nie zamierzała odpuścić, świadczą o tym  żółte kartki po obu stronach. Kibice oraz zawodnicy Szarotki, mieli bardzo dużo do zarzucenia sędziemu głównemu, Który nie uznał bramki Kwaśnika, czy nie podyktował ewidentnego rzutu karnego na Sadowskim pod koniec 2 połowy. Ale jak to stwierdził trener Partyzanta po meczu „ decyzji sędziego się nie komentuje”.  (kliknij więcej)

Partyzant jak to przystało na lidera nie zamierzał poprzestać na jednej strzelonej bramce. W pierwszej połowie nie wykorzystali oni 2 dogodnych sytuacji. Szarotka nie zamierzała odpuścić. Po składnej akcji, mogliśmy po raz drugi doprowadzić do remisu. Mikos z bliskiej odległości nie potrafił pokonać bramkarz gości, futbolówka trafiła jedynie w boczną siatkę. Dobrze w meczu zaprezentował się młodzieżowiec Jakiel, który przed końcem pierwszej połowy mógł strzelić bramkę.

Szarotka na drugą polowe wyszła zdeterminowana i pewna siebie. W 53 min po zagraniu Krajewskiego do Kwaśnika, ten drugi mocnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi lecz piłkę z linii bramkowej wybił obrońca. Groźne strzały Krajewskiego, czy Pałysza nie potrafiły znaleźć drogi do siatki Ledera. Targowiska  w drugiej połowie spotkania nie zagroziły specjalnie bramce Homy. Szarotka niepodzielnie rządziła w środku boiska, niestety nie potrafiliśmy przełożyć tego na zdobycz bramkową. Ok. 90 min Partyzanta od straty bramki po raz kolejny uratowała poprzeczka. Rzut wolny z 25 m wykonał Wojtaszek, piłka uderzyła w poprzeczkę po czym spadła na linie bramkowa i wyszła w pole karne.

Po końcowym gwizdku, gracze Szarotki boisku opuszczali ze spuszczonymi głowami.

Przeciwnicy zaś cieszyli się niezmiernie ze zdobytych 3 punktów.  Decyzje sędziego głównego… nie będziemy komentować. Szkoda tylko, że zespół on ładę widowisko sportowe. Za tydzień kolejny ciężki mecz, należy szybko zapomnieć o tej porażce i skupić się na kolejnym spotkaniu z Orłem.

Szarotka Uherce 0-1 Partyzant Tragowiska.

Po czemu tren Partyzanta Targowiska Andrzej Biały Powiedział ;

A. BiałyGraliśmy bez 3 podstawowych zawodników szczególnie było widać w tyłach bo nie grał Marek Sokół i Marcin Ginalski.  Nie było dobrego ducha zespołu Szymka Gołdy ze względu na kontuzje. Mecz ciężki jak każdy mecz w Uhercach. Ja już tu grałem kiedyś z Karpatami tez przy awansie i naprawdę tu się gra ciężko. Wygraliśmy, mogliśmy wygrać. Prędzej mogliśmy rozstrzygnąć mecz ale taki jest futbol. Dobrze ze nie było kontuzji, bo o innych podtekstach nie trzeba mówić. Szkoda mówić a jeżeli ktoś to usłyszy  to myślę  będzie wiedział o co chodzi. Decyzji sędziego się nie komentuje.

Gdyby Szarotka strzeliłem bramkę po poprzeczce Pałysza w pierwszej połowie na 1;1, czy mecz potoczyłby się inaczej, myśli Pan ze Partyzant by wygrał ;

A. Biały ;  Trudno powiedzieć bo w pierwszej połowie przy stanie 1;0  Wojtek Biały miał dwie okazje golowe i jeżeli by to wpadło to trudno powiedzieć.  Inaczej się gra , jak ma się ten podstawowy trzon z tyłu a inaczej jest po przemeblowaniu. Nie mieliśmy dwóch zawodników w tyłach myśmy stracili tylko 5 bramek. Jest to nasz 45 mecz bez porażki jest to kupe. Chcieliśmy zachować to za wszelką cenę to i udało się. Zostało nam jeszcze 3 pkt i mamy awans.

Czy bał się Pan Szarotki przed tym spotkaniem ;

A. Biały ; Tak. Ja wiedziałem jechałem z przekonaniem tu, że będzie tu naprawdę bardzo ciężki mecz. . Liczyłem się nawet z tym że przerwą mi ta passe 45 pojedynków  bez porażki, no ale udało się. Każdemu bym życzył 45 meczy bez porażki, jeżeli ktoś to pobije.

Z przebiegu gry śmiem twierdzić, że to myśmy prowadzili grę, czy zgada się Pan ;

A. Biały ; W drugiej połowie oczywiście. Druga linia nasza, no w sumie w ogóle nie istniała. Grało 3 młodzieżowców, którzy nie podjęli jednak walki w środku pola. Ja sądzę, że w meczu powinien być remis.

autor: Pancernik 2009-05-31 17:02:54

Profil Pancernik w Futbolowo Brawo chłopaki! Wynik niekorzystny, ale to futbol. Za tydzień może dopisze nam więcej szczęścia.

autor: lew_borowa 2009-05-31 17:20:59

Profil lew_borowa w Futbolowo Pancernik Ty się kuruj tam ;) szkoda tych sytuacji ;/ a o tym co mial wlosy jak baran to szkoda gadac. trzeba grac dalej z taka gra, jak dzis to za tydzien puknty murowane

autor: Pancernik 2009-05-31 19:15:39

Profil Pancernik w Futbolowo Spoko, swoje odchorowuję :)Za tydzień będzie inny sędzia. I może szczęścia więcej będzie... Forza! :)