Znamy już wszystkie kolejki rozgrywek O Mistrzostwo Klasy Okręgowej grupy Krosno na sezon 2009/20010
1 kolejka - 9 sierpnia
Piast Miejsce Piastowe - Zamczysko Odrzykoń
Sanovia Lesko - Krościenko W. Pustyny
Górnik Strachocina - Wisłoka N. Żmigród
Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn
Bieszczady U.D. - Gamrat Czarni Jasło
Start Rymanów - Przełom Besko
Szarotka Uherce - Nafta Jedlicze
Leśnik Baligród - Cosmos Nowotaniec
(kliknij więcej)
2 kolejka - 16 sierpnia
Krościenko W. Pustyny - Piast Miejsce Piastowe
Zamczysko Odrzykoń - Leśnik Baligród
Wisłoka N.Ż. - Sanovia Lesko
LKS Skołyszyn - Górnik Strachocina
Gamrat Czarni Jasło - Kotwica Korczyna
Przełom Besko - Bieszczady U.D.
Nafta Jedlicze - Start Rymanów
Cosmos Nowotaniec - Szarotka Uherce
3 kolejka - 23 sierpnia
Piast Miejsce Piastowe - Wisłoka Nowy Żmigród
Krościenko W. Pustyny - Zamczysko Odrzykoń
Szarotka Uherce - Leśnik Baligród
Sanovia Lesko- LKS Skołyszyn
Górnik Strachocina - Gamrat Czarni Jasło
Kotwica Korczyna - Przełom Besko
Bieszczady U.D. - Nafta Jedlicze
Start Rymanów - Cosmos Nowotaniec
4 kolejka - 30 sierpnia
LKS Skołyszyn - Piast Miejsce Piastowe
Wisłoka N. Żmigród - Krościenko W. Pustyny
Zamczysko Odrzykoń - Szarotka Uherce
Leśnik Baligród - Start Rymanów
Gamrat Czarni Jasło - Sanovia Lesko
Przełom Besko - Górnik Strachocina
Nafta Jedlicze - Kotwica Korczyna
Cosmos Nowotaniec - Bieszczady U.D.
5 Kolejka - 6 września
Piast Miejsce Piastowe - Gamrat Czarni Jasło
Krościenko W. Pustyny - LKS Skołyszyn
Wisłoka N.Ż. - Zamczysko Odrzykoń
Bieszczady U.D. - Leśnik Baligród
Start Rymanów - Szarotka Uherce
Sanovia Lesko - Przełom Besko
Górnik Strachocina - Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna - Cosmos Nowotaniec
6 kolejka - 13 września
Przełom Besko - Piast Miejsce Piastowe
Gamrat Czarni Jasło - Krościenko W. Pustyny
LKS Skołyszyn - Wisłoka N.Ż.
Leśnik Baligród - Kotwica Korczyna
Zamczysko Odrzykoń - Start Rymanów
Szarotka Uherce - Bieszczady U.D.
Nafta Jedlicze - Sanovia Lesko
Cosmos Nowotaniec - Górnik Strachocina
7 kolejka - 20 września
Piast Miejsce Piastowe - Nafta Jedlicze
Krościenko W. Pustyny - Przełom Besko
Wisłoka N.Ż. - Gamrat Czarni Jasło
LKS Skołyszyn - Zamczysko Odrzykoń
Górnik Strachocina - Leśnik Baligród
Kotwica Korczyna - Szarotka Uherce
Bieszczady U.D. - Start Rymanów
Sanovia Lesko - Cosmos Nowotaniec
8 kolejka - 27 września
Cosmos Nowotaniec - Piast Miejsce Piastowe
Nafta Jedlicze - Korścienko W. Pustyny
Przełom Besko - Wisłoka N.Ż.
Gamrat Czarni Jasło - LKS Skołyszyn
Zamczysko Odrzykoń - Bieszczady U.D.
Szarotka Uherce - Górnik Strachocina
Start Rymanów - Kotwica Korczyna
Leśnik Baligród - Sanovia Lesko
9 kolejka - 4 października
Piast Miejsce Piastowe - Leśnik Baligród
Krościenko W. Pustyny - Cosmos Nowotaniec
Wisłoka N.Ż. - Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn - Przełom Besko
Gamrat Czarni Jasło - Zamczysko Odrzykoń
Sanovia Lesko - Szarotka Uherce
Górnik Strachocina - Start Rymanów
Kotwica Korczyna - Bieszczady U.D.
10 kolejka - 11 października
Szarotka Uherce - Piast Miejsce Piastowe
Leśnik Baligród - Krościenko W. Pustyny
Cosmos Nowotaniec - Wisłoka N.Ż.
Nafta Jedlicze - LKS Skołyszyn
Przełom Besko - Gamrat Czarni Jasło
Zamczysko Odrzykoń - Kotwica Korczyna
Bieszczady U.D. - Górnik Strachocina
Start Rymanów - Sanovia Lesko
11 kolejka - 18 października
Piast Miejsce Piastowe - Start Rymanów
Krościenko W. Pustyny - Szarotka Uherce
Wisłoka N.Ż. - Leśnik Baligród
LKS Skołyszyn - Cosmos Nowotaniec
Gamrat Czarni Jasło - Nafta Jedlicze
Przełom Besko - Zamczysko Odrzykoń
Sanovia Lesko - Bieszczady U.D.
Górnik Strachocina - Kotwica Korczyna
12 kolejka - 25 października
Bieszczady U.D. - Piast Miejsce Piastowe
Start Rymanów - Krościenko W. Pustyny
Szarotka Uherce - Wisłoka N.Ż.
Leśnik Baligród - LKS Skołyszyn
Cosmos Nowotaniec - Gamrat Czarni Jasło
Nafta Jedlicze - Przełom Besko
Zamczysko Odrzykoń - Górnik Strachocina
Kotwica Korczyna - Sanovia Lesko
13 kolejka - 31 października
Piast Miejsce Piastowe - Kotwica Korczyna
Krościenko W. Pustyny - Bieszczady U.D.
Wisłoka Nowy Żmigród - Start Rymanów
LKS Skołyszyn - Szarotka Uherce
Gamrat Czarni Jasło - Leśnik Baligród
Przełom Besko - Cosmos Nowotaniec
Nafta Jedlicze - Zamczysko Odrzykoń
Sanovia Lesko - Górnik Strachocina
14 kolejka - 8 listopada
Górnik Strachocina - Piast Miejsce Piastowe
Kotwica Korczyna - Korścienko W. Pustyny
Bieszczady U.D. - Wisłoka N.Ż.
Start Rymanów - LKS Skołyszyn
Szarotka Uherce - Gamrat Czarni Jasło
Leśnik Baligród - Przełom Besko
Cosmos Nowotaniec - Nafta Jedlicze
Sanovia Lesko - Zamczysko Odrzykoń
15 kolejka - 11 listopada
Piast Miejsce Piastowe - Sanovia Lesko
Krościenko W. Pustyny - Górnik Strachocina
Wisłoka N.Ż. - Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn - Bieszczady U.D.
Gamrat Czarni Jasło - Start Rymanów
Przełom Besko - Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze - Leśnik Baligród
Zamczysko Odrzykoń - Cosmos Nowotaniec
Podziękowania dla Admina strony ; http://startrymanow.futbolowo.pl/startrymanow/