Trening na hali...

• autor: krajek, 2009-12-18 15:24
Z racji tego, że za oknem zima, liga nie gra, to i na stronce Szarotki powiało nudą. Trzeba się coś rozruszać przed wiosennym okresem sprawozdawczym. Zapraszam więc na krótką relacje z wczorajszego treningu.
Liczba uczestników - 14, czyli prawie trzy zespoły pięcioosobowe. Jak na 1,5h hali to młócka niezła. Formą imponuje Lew, który jak zaznaczył G. Wojtaszek oddał wczoraj najsilniejszy strzał w życiu (dodajmy, że celny). Zdechlak krajek po kilku meczach nie wracał już na swoją połowę.

Nasz stoper przyjął niezłą taktykę-przyjęcie piłki i luuutuj hehe, nieważne czy z 10 czy z 30m. Dobry występ na bramce W. Romanka. Ogólnie ubaw po pachy. Dobrze,że jeszcze długo do ligi.

Po treningu w barze Szarotka odbyła się mała kameralna imprezka, na której w poczet przyszłych zawodników Szarotki zostali przyjęci Nikodem Osiniak (ur. 02.12.2009) i Kacper Krajewski (03.12.2009).

Wszystkim obecnym w swoim imieniu i kolegi Adama dziękuje!
Forza Szarotka.

autor: kibicekrosno 2010-01-02 12:26:39

Profil kibicekrosno w Futbolowo Witam z tej strony administracja strony kibicekrosno.xt.pl ... Mamy pytanie czy w drużynie Szarotki Uherce następują w przerwie zimowej jakieś zmiany personalne ? Jeśli ta to proszę o info kto odszedł a kto wzmocni drużynę przed wiosną. Wszelkie dane na ten temat zostaną zamieszczone na stronie kibicekrosno.xt.pl. ( strona kibiców z okręgu krośnieńskiego) w dziale transfery 2009/10. Kontakt z nami za pomocą gg  10067882  lub mail: kibicekrosno@gmail.com POZDRAWIAMY