Ostatni mecz sezonu !!! PRZYJDŹ KIBICUJ DOPINGUJ !!!

• autor: szarotka, 2018-06-18 23:42

Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni mecz sezonu 2017/18 A klasy.

Więc czas na podsumowanie tegorocznego sezonu, który można uznać za udany. Niestety walka o awans i powrót do Okręgówki nie powiódł się. Szarotka Uherce zdobyła w 25 kolejkach 56 goli tracąc 47, daje to bilans +9 bramek na korzyść.

Wygraliśmy 11 meczy, zdobywając 33 punkty, 5 remisów co daje 5 punktów, oraz zanotowaliśmy 9 porażek.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Szarotki dotychczas jest Sebastian Kurowski strzelając w  10 meczach aż 18 bramek, co daje średnio 1,8 gola na mecz.

Objawieniem sezonu w Szarotce jest napastnik Gracjan Solarski, 16-letni zawodnik grający jako junior, wdarł się w szeregi drużyny seniorów w bardzo dobrym stylu, zdobywając dotychczas 7 bramek i jest 3 najskuteczniejszym zawodnikiem w klubie Szarotki. Ujmuje skutecznością, Sebastianowi Kurowskiemu 18 goli, oraz Jarosławowi Zaniewiczowi 8 bramek.

Przed nami ostatni mecz pomiędzy: Szarotka Uherce – LKS Pisarowce II, w poprzedniej rundzie padł wynik remisowy 0:0.

Zapraszamy na ostatni mecz tego sezonu wszystkich sympatyków, kibiców Szarotki Uherce !!!

...

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Szarotka UherceLKS II Pisarowce
Szarotka Uherce 3:0 LKS II Pisarowce