statystyki szczegółowe

Aktualności

Piast vs. Szarotka

• autor: zwierzux, 2010-09-03 12:40

W kolejną meczową niedziele wyruszymy na mecz do Miejsca Piastowego, aby zmierzyć się z miejscową drużyną Piasta. Nasz rywal po 3. kolejkach zajmuje ostatnie 16. miejsce w tabeli.

Tabelę "V" ligi otwierają dwa beniaminki: Iwonka Iwonicz oraz LKS Pisarowce. W strefie spadkowej na razie goszczą: Nafta Jedlicze, Wisłoka Nowy Żmigród i wspomniany wyżej Piast.

Szarotka sezon zaczęła od gładkiej wygranej z Czarnymi II Jasło - 4:1. Później w Besku wywalczyliśmy w ostatnich minutach 1pkt po bramce Burkieta. Ostatni mecz na własnej murawie z Pustynami przebiegał początkowo po naszej myśli (bramka Pancerza w 2. minucie), dalszy rozwój sytuacji na boisku sprawił, że po ostatnim gwizdku sędziego zeszliśmy z boiska z 1pkt.

W poprzednim sezonie w meczu zremisowaliśmy z Piastem 1:1 na własnej murawie. Końcówka sezonu nie należała do najlepszych w naszym wykonaniu - Piast rozbił nas 3:0.

Musimy zapomnieć o tamtych meczach z poprzedniego i obecnego sezonu  - trzeba podejść do meczu z chłodną głową. W tym spotkaniu na boisku nie zobaczymy G. Wojtaszka.

Sędziują: Kubit, Jagieła, Bolanowski
Obserwator: Kubit Malak
Stadion: Miejsce Piastowe
Data: 05.09.2010
Godzina: 16:30
Wyjazd: 14:15